#43 Ázerbájdžánci u českého moře - rozhovor
26:38

#43 Ázerbájdžánci u českého moře - rozhovor

07.07.2021

Ázerbájdžánští investoři si oblíbili jižní Čechy. Politicky exponované osoby tu podle zjištění redakce investigace.cz investují a nakupují lukrativní nemovitosti, zatímco jinde jsou vyšetřovány z korupce. Původ peněz, které tu investují, je nejasný a velkolepé plány a projekty, které slibují, se dosud neuskutečnily.

Rozhovor s redaktorkou Zuzanou Šotovou, která se projektu Ázerbájdžánci v jižních Čechách věnovala. 

Podcast ODPOSLECH | investigace.cz je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.