#51 Rozlet a pád slunečních podnikatelů
34:36

#51 Rozlet a pád slunečních podnikatelů

06.09.2021

Posledních osm let byly obnovitelné zdroje v nelibosti. Přesněji řečeno nedostávalo se jim státní provozní podpory. Bylo to kvůli solárnímu boomu v roce 2010, který některým podnikatelům přinesl bohatství... a jiným vězení. Víte, co před lety způsobilo, že solární podnikatelé šmelili se solárními panely, falšovali protokoly a předháněli se, kdo dostane víc licencí na provoz solární elektrárny? 

To vám v 51. díle ODPOSLECHU povyprávíme. 

Podcast ODPOSLECH | investigace.cz je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.