Od témy k téme

Od témy k téme

Som Štefánia Turyová, mladá študentka žurnalistiky, ktorá rada spoznáva. Nových ľudí i nové veci. Aj vy máte témy, ktoré vás zaujímajú, mohli by zaujať, alebo už aj zaujali, no akosi je o nich málo počuť? Vždy je niečo aktuálnejšie a dôležitejšie o čom sa hovorí. Voľný čas, oddych, zábava, plánovanie budúcnosti či výber auta? O tom sa chceme rozprávať. Teda o rozmanitostiach života.

Podcast Od témy k téme je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (6 epizód)

14:00
  
10.11.2021

Svadobné podcasty časť 5.

Ako vyzerá svadobná hostina dnešných dní? Ktoré zvyky sa ešte dodržiavajú? Rozbíjanie taniera, zvyk vodka - vodka či svadobné čepčenie? Lepšie sú tradičné koláče či candy bar? O tom, i mnohých ďalších veciach bude reč v tejto časti svadobných podcastov. Ako inak - s mojou hostkou Táňou Stempelovou z...
16:56
  
22.06.2021

Svadobné podcasty časť 4.

Vyhráva ružová, krémová, zlatá či tmavomodrá a bordová? Radšej v štýle prírodnom, vintage alebo boho? Živé kvety versus umelé? Ako vymyslieť krásnu svadobnú výzdobu, ktorá by sa hodila presne na mňa? To sú otázky, na ktoré si odpovieme v tomto podcaste s Tatianou Stempelovou zo svadobnej agentúry We...
19:39
  
15.06.2021

Svadobné podcasty časť 3.

Svadobný obrad v kostole, na matrike, pri vode či na lúke? Dnes sa dá naplánovať a krásne vymyslieť svadobný obrad takmer kdekoľvek. Na čo pri jeho plánovaní nezabudnúť či aké sú najnovšie trendy sa dozviete v tomto podcaste s majiteľkou svadobnej agentúry Wedday v Bratislave, Táňou Stempelovou.&nbs...
11:50
  
08.06.2021

Svadobné podcasty časť 2.

Kedy je hlavná svadobná sezóna? Môžem mať svadbu aj v stredu či v nedeľu? Ako ovplyvnila pandémia svadobný kolotoč? V tejto epizóde s majiteľkou svadobnej agentúry Wedday.sk Tatianou Stempelovou zistíme odpovede na tieto otázky. 
14:36
  
01.06.2021

Svadobné podcasty časť 1.

Plánujete si váš najkrajší deň v živote a neviete s čím začať, alebo vás len zaujíma, ako plánuje svadbu svadobná agentúra? V tejto epizóde sa budeme rozprávať o prvých krokoch prípravy veľkého dňa s Tatianou Stempelovou, majiteľkou svadobnej agentúry Wedday v Bratislave. 
01:03
  
29.05.2021

Úvod

Od témy k téme - kto som a o čom bude tento podcast
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.