Zuzana Demková – O milionárovi, ktorý ukradol slnko
01:54

Zuzana Demková – O milionárovi, ktorý ukradol slnko

08.04.2021

Divadelná režisérka Zuzana Demková napísala o svojej autorskej inscenácii v interpretácii Detského divadelného súboru Prvosienka O milionárovi, ktorý ukradol slnko ocenenú Tvorivým činom roka.

Zdroje: Rukopis Zuzany Demkovej

Zvukové úryvky: Digitalizovaná VHS kazeta, Detský divadelný súbor Prvosienka, Zuzana Demková: O milionárovi, ktorý ukradol slnko, archív NOC

Podcast Ochotnícke príbehy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.