Ochotnícke príbehy – Pilot
05:35

Ochotnícke príbehy – Pilot

04.02.2021

Počúvajte nový podcast Národného osvetového centra Ochotnícke príbehy, ktorý sprevádza výstavu Divadlo väčších možností. Pilotný diel podcastu vám priblíži spoločensko-historický a obsahový kontext 32 príbehov o výnimočných ľuďoch a tvorivých počinoch v ochotníckom divadle od 50. rokov 20. storočia.

Zdroje:
Zvukové úryvky:
Digitalizovaná VHS kazeta, Blaho Uhlár, Miloš Karásek a kolektív DISK Trnava: TANAP, archív NOC

Podcast Ochotnícke príbehy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.