Happening
01:47

Happening

02.03.2021

DIVADELNÍCI ZUŠ ZÁDRAPKY A AMATÉRSKEJ DIVADELNEJ ÚNIE, HAPPENING

Divadelníci zo ZUŠ Zádrapky a Amatérskej divadelnej únie (ADÚ) v Senici na čele s Ankou Gamanovou si niekoľkokrát vyskúšali rôzne akcie pri otváraní festivalov na Slovensku. Svoje skúsenosti zúročili v projekte experimentálnej tvorivej umeleckej dielni ETUD.

Zdroje: Listy Amatérskej divadelnej únie 3/1999

Zvukové úryvky: Zvuky ulice, archív NOC

Podcast Ochotnícke príbehy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.