Objavenie nového priestoru/out
01:57

Objavenie nového priestoru/out

23.02.2021

DIVADELNÉ ŠTÚDIO LUČENEC-VIDINÁ, ANTIGONA

Spoločensky i politicky angažovaná inscenácia v réžii Vlada Sadílka, spracovaná na motívy Hubalkovej hry Antigona, pozdvihla svoj hlas proti ožívajúcim formám neľudskosti a fašistického násilia. Spracovanie hry uvedenej v plenéri nebolo v 70. rokoch prijaté...

Zdroje: Ján Jaborník, Javisko 8/1979

Podcast Ochotnícke príbehy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.