17.dávka: Marihuana
09:39

17.dávka: Marihuana

18.10.2020

Mala by byť marihuana legálna alebo zostať nelegálna? Čo tak dekriminalizácia? Táto téma sa na politickej scéne objavuje každých pár rokov a deje sa tak aj teraz. Pozrieme sa preto na relevantné fakty očami farmácie. Povieme si o obsahových látkach, ich účinkoch a prečo sa vlastne nachádzajú na zozname omamných a psychotropných látok. Spolu taktiež precestujeme svet, pozrieme sa na krajiny, ktoré mali s drogami akútny problém a akým spôsobom sa ho rozhodli riešiť.

Podcast Očami farmácie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.