V. dávka: Botox
11:40

V. dávka: Botox

16.05.2020

Dnešný podcast bude príbeh o tom, ako sa nám podarilo využiť jeden z najsmrteľnejších jedov na planéte v náš prospech. Príbeh o Botoxe. Dozviete o pôvode slova botulotoxín a vysvetlím Vám ako dokáže liečiť ochorenia, vyhladiť vrásky a hlavne, či je bezpečný.

Podcast Očami farmácie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.