12. dávka: Najrasistickejšia štúdia
14:52

12. dávka: Najrasistickejšia štúdia

17.07.2020

Vo svetle aktuálnych rasistických nepokojov v Spojených štátoch, som si pre Vás pripravil špeciálne vydanie podcastu o tom ako sa rasizmus preniesol aj do klinických štúdii. Ide o príbeh, v ktorom si dlhých 40 rokov nikto nevšimol rasizmus najhrubšieho zrna a v ktorom boli pošliapané základné ľudské práva len na základe farby pleti. Podobné príbehy ako je aj tento nám jasne ukazujú, že rasizmus nie je len vymyslený pojem, ale skutočný problém, ktorý negatívne ovplyvnil životy mnohých ľudí a je potrebné sa ho zbaviť. 

Podcast Očami farmácie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.