19.dávka: Bolo za socializmu lepšie?
11:39

19.dávka: Bolo za socializmu lepšie?

16.11.2020

17. Novembra 2020 si pripomíname 31.výročie Nežnej revolúcie. Dňa, po ktorom nasledoval pád komunistického režimu v Československu. Podľa prieskumov však mnoho ľudí k socializmu inklinuje a zastáva názor, že zdravotná starostlivosť bola za socializmu lepšia. V tejto epizóde sa pozrieme na fakty, ako vlastne zdravotníctvo za socializmu vyzeralo a aký malo dopad na spoločnosť. 

Podcast Očami farmácie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.