28.dávka: Patenty
11:02

28.dávka: Patenty

16.05.2021

Nepomer akým sa očkuje vo svete je šokujúci. Aj z toho dôvodu sa chudobnejšie krajiny nechali počuť, že si chcú vyrábať vlastné generické vakcíny. Na to by však bolo potrebné zrušiť patenty na vakcíny. V tejto epizóde podcastu Očami farmácie sa dozviete čo to vlastne patenty sú a aké sú argumenty pre a proti ich zrušeniu v kontexte vakcín proti COVID-19. 

Podcast Očami farmácie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.