II. dávka: Antabus (Antialkoholikum)
06:39

II. dávka: Antabus (Antialkoholikum)

16.05.2020

V dnešnom podcaste Očami farmácie sa pozrieme na fantastický príbeh Antabusu. Lieku schopnom pomôcť alkoholikom vyliečiť sa z ich závislosti. Vysvetlím Vám nielen ako tento liek funguje, ale aj ako telo odbúrava alkohol a ktorá látka spôsobuje poopičné stavy.

Podcast Očami farmácie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.