23.dávka: DNA test
11:41

23.dávka: DNA test

26.01.2021

DNA tvorí základ ľudského života. Obsahuje informácie o našej váhe a životospráve. Vie nám poskytnúť individuálne informácie o metabolizme liekov alebo predispozícii na ochorenia. V dnešnej epizóde si povieme viac o DNA, o tom ako sa nám podarilo prečítať kompletný genóm človeka a ako si môžeme nechať prečítať vlastnú DNA. Z výsledkov sa totiž vieme dozvedieť množstvo zaujímavých informácii.

Podcast Očami farmácie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.