13.dávka: Trest smrti - injekcia I.
08:06

13.dávka: Trest smrti - injekcia I.

10.08.2020

Smrtiaca injekcia je preferovanou formou trestu smrti v mnohých krajinách. Mala by predstavovať humánny, ak slovo humánny v tomto kontexte vôbec dáva význam, spôsob ukončenia života odsúdeného. Je tomu naozaj tak?

V prvej časti tohto podcastu si povieme viac o zložení injekcie, aký je jej mechanizmus účinku a prečo sa vlastne odsúdenému sterilizuje miesto vpichu pred popravou samotnou.  

Podcast Očami farmácie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.