15.dávka: Inzulín - elixír života
12:12

15.dávka: Inzulín - elixír života

20.09.2020

Životy miliónov ľudí na celom svete závisia od pravidelnej dodávky inzulínu. Tento liek je pre nich elixírom života, bez ktorého nemôžu existovať. Jeho objav sa však nerodil ľahko. Toto je príbeh neúnavných vedcov, tvrdej práce, odhodlania a brilantných myšlienok. Príbeh, ktorý prakticky zo dňa na deň premenil smrteľnú diagnózu za chronické ochorenie a tým predĺžil životy diabetikov o desaťročia. 

Podcast Očami farmácie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.