Novomestský podcast

Novomestský podcast

Novomestský podcast - podcast o diani v Bratislave - Novom Meste.

Podcast Novomestský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (12 epizód)

41:53
  
24.10.2020

Aj o čiernych stavbách a konci billboardov na majetku mestskej časti

Novomestký podcast #011 – Aj o čiernych stavbách a konci billboardov na majetku mestskej časti Bratislave - Novom Meste. V októbrom podcaste sme s Tomášom Korčekom diskutovali o zastupiteľstve, o nevýhodných zmluvách a návrhoch, rôznych čiernych stavbách a ďalších bodoch. Na koniec sme, ale rozobral...
01:10:26
  
01.09.2020

O výstavbe v Bratislave - Novom Meste

Novomestký podcast #010 – O výstavbe v Bratislave - Novom Meste. Do septembrového podcastu prijal pozvanie vicestarosta Peter Vaškovič, ktorý nám porozprával o výstavbe na Kramároch, Kolibe, Tupého ulici, ale aj vysvetlil a porozprával plno užitočných informácií napríklad aký je rozdiel medzi staveb...
40:03
  
10.08.2020

Čo sa nakoniec stane s Istropolisom

V tomto augustovom Novomestskom podcaste sme rozdiskutovali históriou, prítomnosť, ale aj budúcnosť Istropolisu na Trnavskom mýte.
39:18
  
01.05.2020

Bláznivý apríl v Novom Meste

V dnešnom podcaste budeme diskutovať o bláznivom apríli. O výberovom konaní na riaditeľa EKO PODNIKU, o nevymenovanej riaditeľke Strediska Kultúry a mnoho ďalších informáciách z Bratislavy - Nového Mesta.
20:36
  
27.11.2019

Čo sa stane s Konskou železnicou 1/2

V dnešnom podcaste budeme diskutovať o minulosti, súčasnosti, ale aj o tom, čo sa stane s Konskou železnicou na Trnavskom mýte.
08:22
  
20.11.2019

Parkovacia politika a spustenie pilotnej zóny v Novom Meste 1/3

Dnešné pozvanie do mojej relácie prijal miestny poslanec a vicestarosta mestskej časti Bratislava - Nové Mesto Stanislav Winkler. V dnešnom podcaste sa dozviete nové informácie o parkovacej politike a spustení pilotnej zóny v Novom Meste.
16:31
  
27.10.2019

Výstavba na Podnikovej ulici

Dnešné pozvanie do Novomestského podcastu prijal pozvanie poslanec miestny a mestský poslanec za Bratislavu Nové Mesto Tomáš Korček. V dnešnom podcaste sa budeme venovať výstavbe a dianiu na Podnikovej ulici.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.