Ako vymeniť bežné chemické čistiace prostriedky a aké alternatívy existujú?

04.05.2021

Upratovanie a čistenie domácnosti robíme takmer každodenne. 

Aj s množstvom prípravkov, ktoré zaberú niekedy aj celú policu 🙆‍♀️ 🙆‍♂️ 

Ako vymeniť bežné čistiace prostriedky a aké alternatívy existujú sa budeme rozprávať v novej časti podcastu spolu s @dm_slovensko  a @dominikadoniga   🎧 Tento diel podcastu vznikol vďaka podpore @auparkshoppingcenter a vypočuj si ho na ~ Spotify ~ Google podcasts ~ Apple podcasts 🎧  #podcast ##udrzatelnost  #novadobaudrzatelna #sustainability #sustainablelifestyle #aupark #auparkecosense #auparkecosensepodcast

Podcast Nová doba udržateľná je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:NOSENE
Kategórie:Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK