Prichádza Nová doba udržateľná

04.02.2020

Nová doba udržateľná – podcast Katky Hutyrovej (NOSENE) a Babsy Jagušák , v ktorom sa venujeme téme udržateľnosti vo všetkých oblastiach života.
Vždy so zaujímavými hosťami, s ktorými sa rozprávame nielen o tom, čomu sa venujú, a ako udržateľnosť vnímajú, ale aj o tom ako sa im darí žiť šetrnejšie k životnému prostrediu.

V prvom dieli sme sa rozprávali s influencerkou Natáliou Körnerovou - Naty Kernyo fenoméne sociálnych sietí, o spoluprácach na Instagrame, o vegánstve a o tom, čo pre ňu znamená udržateľnosť v jej živote.

Podcast Nová doba udržateľná je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:NOSENE
Kategórie:Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK