Notárska komora SR - podcast Na slovíčko s notárom

Notárska komora SR - podcast Na slovíčko s notárom

Užitočné právne rady a tipy, ktoré Vám pomôžu riešiť rôzne situácie v súkromnom živote, práci, či podnikaní.

Podcast Notárska komora SR - podcast Na slovíčko s notárom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (4 epizódy)

10:45
  
17.02.2020

Podcast o závetoch

V podcaste sa dozviete ako napísať závet, aké spôsoby spísania závetu existujú a ďalšie užitočné rady týkajúce sa vašej poslednej vôle.
09:09
  
21.12.2019

Podcast o darovaní

Okrem iného sa v podcaste dozviete, kedy je lepšie nejaký majetok predať alebo darovať, a akých najčastejších chýb sa ľudia dopúšťajú pri darovaní.
08:35
  
29.11.2019

Registrácia na účely poberania dane z príjmov

Dozviete sa napríklad kto každý sa môže uchádzať o podiel dane, aké doklady je potrebné si zo sebou doniesť pri registrácii a ďalšie užitočné informácie. Na otázky nám zodpovedala pani notárka Mgr. Martina Sobinkovičová.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.