Not Sorry to Think Podcast: Michala Hrnčiarová, zakladateľka Coworking Cvernovka
39:50

Not Sorry to Think Podcast: Michala Hrnčiarová, zakladateľka Coworking Cvernovka

25.06.2021

Michala Hrnčiarová je milovníčka mestského pestovania, autorka knihy Balkón ako záhradka a zároveň zakladateľka Coworkingu Cvernovka.

V podcaste Not Sorry to Think hovorí aj o tom, čo všetko si vieš dopestovať na balkóne, na čo si dať pozor a pri čom by si mal dať prednosť priesadám pred semienkami. Okrem toho prezradí, prečo je coworking lepší ako práca z domu a prečo sa rozhodla otvoriť ďalší priamo v obchodnom centre.

Podcast Not Sorry to Think Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.