zhúlená mama a trojnohý pes na vodítku #3
37:41

zhúlená mama a trojnohý pes na vodítku #3

16.01.2021

od kenvelo svetríka...po rakúsku džungľu NEXT? fajerwerky  https://open.spotify.com/episode/2FCG28V8JWW6Maf2ioGYBq  link na HOT-BEE  https://www.hotbee.cz/  k*revsky kvalitná produkcia by ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast nezmyselná trojica je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.