NERUDACAST: JURAJ KARPIŠ - Čaká nás ekonomické Tsunami?
01:08:53
Podcast: Nerudacast

NERUDACAST: JURAJ KARPIŠ - Čaká nás ekonomické Tsunami?

23.06.2020

"Bol by som radšej ak by deti v škole vedeli ako správne vypočítať splátku hypotéky než kedy sa Štúr strelil do nohy." - Krásny citát môjho obľúbeného ekonóma Juraja Karpiša, ktorý pekne ilustruje finančnú negramotnosť nás Slovákov. S uznávaným ekonómom a členom krízového štábu Jurajom Karpišom o kríze, ktorá nás (asi) čaká na jeseň, o peniazoch, o tom ako sa na prípadnú krízu pripraviť, ale aj o bitcoinoch a freedivingu...

Podcast Nerudacast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.