NERUDACAST: JAROSLAV MÁLIK - Bývalý veliteľ tajných agentov
01:01:55
Podcast: Nerudacast

NERUDACAST: JAROSLAV MÁLIK - Bývalý veliteľ tajných agentov

30.09.2020

Aké to je byť tajným agentom? Nakupovať drogy, zbrane, jadrové palivo, či infiltrovať mafiánske skupiny v 90tych rokoch keď nemôžete veriť ani vlastným nadriadeným? Jaroslav Málik začínal ako radový policajt v tvrdých 90tich rokoch. V Polícii si všimli jeho výnimočné schopnosti čo viedlo k ponuke stať sa policajným agentom a pracovať v utajení. Neskôr sa stal veliteľom špecializovaného útvaru Polície, kde mal pod sebou desiatky agentov a riadil špecializované oparácie. Nakoniec sa stal druhým mužom Polície - viceprezidentom Policajného Zboru. Policajt telom i dušou. Aký je svet agentov na Slovensku?   
Čo je to Nerudacast? Za posledné roky som stretol množstvo zaujímavých a šikových ľudí, ktorí ma obohatili svojimi názormi, postojmi, alebo skúsenosťami. Rád zachádzam do tém, ktoré sú nevšedné. Támy, ktoré možno mnohí v sebe skrývame, no málokedy o nich hovoríme. Práve toto je mojim cieľom v tomto podcaste. Otvoriť témy, ktoré majú potenciál byť pre nás všetkých obohatením.   
Štúdio PODCASTER na prenájom aj pre Váš podcast: http://www.podcaster.sk/

Podcast Nerudacast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.