NERUDACAST: Žoldák & Člen Narco Kartelu - Sedel som aj s El Chapom
02:10:13
Podcast: Nerudacast

NERUDACAST: Žoldák & Člen Narco Kartelu - Sedel som aj s El Chapom

25.04.2021

Slovák, ktorý začal ako dobrovoľník vo vojne v Juhoslávii. Strávil roky vo francúzskej Cudzineckej Légii, neskôr sa stal kontraktorom v Afrikých konflikoch aby nakoniec zakotvil v Thajsku. Tu založil úspešnú bezpečnostnú službu, ktorá chránila svetové celebrity na ich cestách po Ázii. No zároveň sa stal členom medzinárodného drogového kartelu a členom Outlaws MC. Chránil prevozy stoviek kíl kokaínu, milióny v hotovosti aby nakoniec bol zatknutý americkou DEA a prevezený do USA. Na Manhattane sa vo väzení stretol aj s nechvaľne známym El Chapom. Dnes po odsedení svojho trestu je pripravený hovoriť o neuveriteľnom svete drogových kartelov, motorkárskych gangov a vojenských zložiek.

Podcast Nerudacast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.