NERUDACAST: Michal Hořejší - Psychadeliká a zmenené stavy vedomia
01:24:35
Podcast: Nerudacast

NERUDACAST: Michal Hořejší - Psychadeliká a zmenené stavy vedomia

07.11.2020

Sú psychadeliká a zmenené stavy vedomia bránou k ďalším dimenziám? Sú cestou k jadru našej duše? Môžeme vďaka nim zažiť pocit dokonalého prepojenia so všetkým okolo nás? Jedno je isté: Západná spoločnosť znovuobjavuje terapeutické a potencionálne pozitívne účinky substancií ako LSD, DMT, MDMA, Ayahuasca, Psilocybín a ďalších. Či už pri liečbe závislostí, depresií, alebo terapií pre ľudí v posledných štádiách smrteľných chorôb. U nás je táto téma obrovské tabu. S Michalom Hořejším sme sa na túto tému skúsili pozrieť z nášho vlastného pohľadu. Nepasujeme sa za odborníkov, no veríme, že aspoň malým dielom prispejeme k verejnej diskusii na túto tému...

Podcast Nerudacast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.