Neobyčajné svety

Neobyčajné svety

Autor: RTVS
Niektorí ľudia majú vlastný vesmír, svoj svet, ktorý sa oplatí spoznať. Soňa Koželová vám v relácii Neobyčajné svety predstaví každý druhý týždeň mimoriadneho človeka.
Vysiela sa každú druhú nedeľu o 20:05

Podcast Neobyčajné svety je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (10 epizód)

29:43
  
24.04.2022

Boris Kvasnica - akademický maliar (24.4.2022 20:05)

Akademický maliar Boris Kvasnica sa venuje reštaurovaniu diel na papieri. Vypočujte si rozhovor o jeho práci, o kto a čo si necháva reštaurovať, ako aj o nasledovníkoch hosťa. Moderuje: Soňa Koželová Reláciu Neobyčajné svety pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.
26:52
  
10.04.2022

Martina Pilcerová - výtvarníčka (10.4.2022 20:05)

Hosťom Neobyčajných svetov Sone Koželovej je výtvarníčka Martina Pilcerová, ktorá sa venuje sci-fi a fantasy. Moderuje: Soňa Koželová Reláciu Neobyčajné svety pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.