K*K*T, TY VYTIAHNEŠ NAGANO!?!?? (#6 w Pamela Anderson)
36:31

K*K*T, TY VYTIAHNEŠ NAGANO!?!?? (#6 w Pamela Anderson)

16.04.2020

Legendárne finálové zápasy - to bol náš plán. Trochu sa nám to vymklo z rúk. A na konci to bolo (sponsored by Jameson) dosť husté. Pozdravujeme do Hospody u Owena (Nolana) v Českom Ťešíne. Tam by sme nahrávali tento podcast pred 20timi rokmi. 

My traja sme  https://www.instagram.com/trajachlapinapive/?hl=sk  

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

ZAPO ti odporúča podcast Boris a Brambor  https://open.spotify.com/show/2drJFEJ7xCiza8OggNdybo  

Podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.