Lindsey Vonn nemá kozy (flashback vol.6...naše silné momenty sezóny 2019/20)
24:26

Lindsey Vonn nemá kozy (flashback vol.6...naše silné momenty sezóny 2019/20)

16.04.2020

My sme aj nadrbaní vedeli, že Devils budú katastrofa, skôr ako sa začala sezóna. Do ďalšej korona-bestofky sme pre veľký úspech zaradili aj Pawlove krámy. Toto je retro zber (neskorý september a skorý október, ročník 2019). Takto nejako to vyzeralo v našom podcaste na začiatku sezóny. Súďte nás. Poďte do nás, generáli!  

Bastardi na Instagrame: https://www.instagram.com/trajachlapinapive/   

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch 

ZAPO ti odporúča podcast Boris a Brambor https://open.spotify.com/show/2drJFEJ7xCiza8OggNdybo  

Podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.