CH*JOMET WILSON (pred 2.kolom playoff)
34:46

CH*JOMET WILSON (pred 2.kolom playoff)

22.08.2020

Prečo Gallagher patrí na detské tobogány a ako Motte pomotal Pietrangela. A fakt... Gretzky, Lemieux a Hawerchuk sa nevedeli dohodnúť, sleduj  https://www.youtube.com/watch?v=Frtft0LUMiE  A fakt... Del Zotto to pred rokom bez hanby oslávil  https://www.nhl.com/news/michael-del-zotto-day-with-stanley-cup/c-308244870  Fajnové kktinky z NHL hádže Pawel na náš ig  https://www.instagram.com/nehanebni_hokejovi_bastardi/?hl=sk  No a k*revsky kvalitná produkcia bastardov - to je @zapoofficial, džentlmeni, gracias!  

Podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.