SCOTT STEVENS MA NECHAL ŽIŤ (w Ľuboš Bartečko) #19
57:34

SCOTT STEVENS MA NECHAL ŽIŤ (w Ľuboš Bartečko) #19

23.06.2020

Demitrov otras mozgu, Lindros vypnutý Stevensom a Hatcherov lakeť Sýkorovi vo finále. V roku 2000 vyhral Stanley Cup aj Brian Rafalski. Ten Rafalski, ktorý ešte rok predtým sedel vo fínskom mekáči (50:27) https://www.youtube.com/watch?v=B9y8_BuFFP4  Bol to skvelý pokec, Ľuboš, dikes https://www.instagram.com/lubos.bartecko/?hl=sk  A Pawlovi akurát píšem, nech zavesí na náš instagram sľúbenú fotku Craiga Ramsayho z roku 2000 https://www.instagram.com/trajachlapinapive/?hl=sk   

K*revsky kalitná produkcia bastardov: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk   

 

Podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.