TRTO JE TUNA (V AMERIKE, NIE TUNÁ) #4
27:39

TRTO JE TUNA (V AMERIKE, NIE TUNÁ) #4

07.04.2020

Bol z toho neplánovane fínsky večer. Ale malo nám to byť jasné už v momente, keď si Pawel nalial namiesto Jamesona vodku. Hej, pohádali sme sa kvôli Floride. Barkov nás totálne rozhádal (16:56). Aby nás potom udobril Teemu  https://www.youtube.com/watch?v=na8DSz7pIkw   Ale ešte predým sme stihli otvoriť Pawlovu 13. komnatu a z nej vyskočil Gritty (13:36), chápeš???!!!  https://www.instagram.com/grittynhl/   Len aby sa nezabudlo, náš instagram ctí našu históriu, je niečo ako naše tretie dresy, pretože nesie názov Traja chlapi na pive https://www.instagram.com/trajachlapinapive/   a meniť to nebudeme, tak sa nám to páči, rovnako ako skratka TCHNP v načom žltom logu.

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/    

ZAPO odporúča podcast Boris a Brambor https://open.spotify.com/show/2drJFEJ7xCiza8OggNdybo   

Podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.