BERGERON HO ZDRAVÍ PRVÝ
27:31

BERGERON HO ZDRAVÍ PRVÝ

07.10.2020

Marcel Forgáč: "Ak to nebude Boston, tak Zdeno nebude hrať v NHL." (14:02) Pasi Nurminen vystupuje z lietadla na pána  https://www.youtube.com/watch?v=08bmrCp2XWA  Kučerov v top forme  https://www.youtube.com/watch?v=pIq9tx1s9ak  Hokejisti Michaloviec na Zemplínskej Šírave  https://www.youtube.com/watch?v=-B0A5rAxp4w  NEXT? GARY NEVILLE JE POHOĎÁK https://open.spotify.com/episode/4ZmaM5rfFnsRc7LDGxMkfw  @nehanebni_hokejovi_bastardi a @primozkabiny v k*revsky kvalitnej produkcii ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk 

Podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.