BYFUGLIEN - LEGENDA ALEBO O*EBÁVAČ? #8
25:05

BYFUGLIEN - LEGENDA ALEBO O*EBÁVAČ? #8

25.04.2020

Znamená podpis Scandellu koniec kapitána Pietrangela v St.Louis? A who the f*ck je vlastne Dustin Byfuglien? https://www.youtube.com/watch?v=CVzYftYK3lI  Konečne nejaké aktualitky z NHL, ktoré stoja za reč! https://www.instagram.com/trajachlapinapive/  

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/  

ZAPO ti odporúča podcast Boris a Brambor https://open.spotify.com/show/2drJFEJ7xCiza8OggNdybo  

 

Podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.