SEKEROVE HARAKIRI (Keď ti ani 7 Makarov nepomôže) - 2.kolo playoff
52:59

SEKEROVE HARAKIRI (Keď ti ani 7 Makarov nepomôže) - 2.kolo playoff

08.09.2020

Faksa z blázince, sado-maso s Colinom Farellom  https://www.youtube.com/watch?v=Ubnqtj3ZEwA  Šarik zo Spišského podhradia, kreslená MILFka... Áno, sme podcast o NHL! Tampa chcela osiny do bostonských zadkov, má ich mať. Pawel vymenil Boston za "Bayern Mníchov na ľade", Maťo začal sledovať na Netflixe Hoops  https://www.youtube.com/watch?v=OP4VYnQ5q3Q  a Marek sa dištancuje od Šarika zo Spišského podhradia. K*revsky kvalitná produkcia bastardov, to je ZAPO - zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  To isté platí aj o D.I.C. - smrť prichádza  https://open.spotify.com/episode/2QsRptWHQ1N1YkO775PRQk  Pri nahrávaní sa občerstvujeme. Maťo pije PLATANA  https://www.instagram.com/pivovar_protivin/?hl=sk   Pawel JAMESONA @jamesonsk a Marek ráno vstáva do rádia!

Podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.