HALÁK DO ST.LOUIS (Legendárne prestupy - druhá časť) #11
01:00:16

HALÁK DO ST.LOUIS (Legendárne prestupy - druhá časť) #11

03.05.2020

Vladař vs. Halák - ešte nikdy sme sa tak nepohádali. Pawel: "Co je to za p*čovina, úplne jsme odešli od témy!" (58:11)  https://www.youtube.com/watch?v=Z9Dlc6Jxfw4  Témou boli legendárne slovenské a české prestupy v NHL. Napríklad to, keď sa Edmonton zbavil Mira Šatana alebo Vladimíra Růžičku (26:37)  https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=tmPeYAtl5j4&feature=emb_logo  Alebo keď sa Višňovi nechcelo do Islanders a arbitrážou zmenil pravidlá v NHL. Pawel sľúbil, že okrem oholeného Thorntona zavesí na náš Instagram aj to, ako Plekakanec naložil na tréningu PK Vonnovi  https://www.instagram.com/trajachlapinapive/ 

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - zábava v podcastoch https://www.instagram.com/zapoofficial/ 

ZAPO ti odporúča pocast Boris a Brambor https://open.spotify.com/show/2drJFEJ7xCiza8OggNdybo 

Podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.