KOKA-BURNS (Phila Pawla nerajcuje)
01:04:23

KOKA-BURNS (Phila Pawla nerajcuje)

12.11.2021

Alex ide domov! Aha, bažantík - syn starého Sillingera... Vyvážený mišung v LA, Red Wings nie sú handry, jednotkou Seattlu musí byť Driedger a Marner s Nylanderom sú najväčšia nuda. "Fenčo, ty sa pozri na svoje lýtko!" NEXT? MAREK RODÁK, Fulham FC  https://open.spotify.com/episode/4jWe1zUOD42pSmj12uE9ij  Dýchnem? Stačí, keď ho škrábneš  https://www.martinus.sk/?uItem=692753   @nehanebni_hokejovi_bastardi pwrd by RADEGAST & FORTUNA & ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast NEHANEBNÍ HOKEJOVÍ BASTARDI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.