Ako zvládnuť rozchod a znova nájsť svoje šťastie | #NM181
09:33

Ako zvládnuť rozchod a znova nájsť svoje šťastie | #NM181

15.12.2019
Po rozchode sa každý cíti na hovno, ale nie každý vie, ako vstať z tej zeme a znova začať žiť. Vieš, odkiaľ získať svoju energiu, aby si mohol znova začať dýchať a unikol od nekonečnej bolesti z rozchodu?

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.