Život je voľba! | #NM261
13:36

Život je voľba! | #NM261

29.10.2020
Miluješ svoj svoj život taký aký je teraz? Si šťastný so svojimi peniazmi? Svojou prácou? Svojimi vzťahmi? Teraz Si vo svojom živote tam kde si, lebo si si VYBRAL tam byť. Tvoj celý život je voľba, ale napriek tomu, veľa ľudí robí sebasabotujúce a protiproduktívne voľby znova a znova a znova.

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.