#ostandoma - Prečo nikdy nedosiahneš svoje ciele | #NM214
12:50

#ostandoma - Prečo nikdy nedosiahneš svoje ciele | #NM214

09.04.2020
Tento podcast ti odpovie na niekoľko ťažkých otázok, ktoré si denne kladieš: Ako dosahovat svoje ciele? Prečo nikdy nič nedotiahneš do konca? Ako byť najlepším partnerom, akého si tvoja polovička môže priať? A aká je vlastne tvoja skutočná identita?

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.