Peniaze nepochádzajú z tvrdej práce | #NM263
17:50

Peniaze nepochádzajú z tvrdej práce | #NM263

12.11.2020
Ak si ako ja, tak si to počul milión krát: "Musíš makať, až kým sa nezoderieš do krvi, aby si mal skvelý život, mal finančnú istotu" atď. Pravda je však taká, že bohatstvo a nadbytok nepochádza z tvrdej práce, ale pochádza z tvojho vedomia ohľadom peňazí.

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.