Ako vymazať svoje negatívne myšlienky | #NM235
13:52

Ako vymazať svoje negatívne myšlienky | #NM235

21.06.2020
Bojuješ aj ty s negatívnymi myšlienkymi už niekoľko rokov? Si doslova negatívna riť? Aj keď si to nechceš priznať, ale všetko vídíš v negatívnom svetle, ale vieš, že to tak nemusí byť, len sa nevieš toho zbaviť? V tejto epizóde ti prezradím ako vymazať negatívne myšlienky :)

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.