Ako prestať o sebe pochybovať | #NM104
11:38

Ako prestať o sebe pochybovať | #NM104

21.03.2019
Každý máme sny, ale bohužiaľ veľmi rýchlo sa zabrzdíme, pretože prišla otázka "čo ak?". A príde zrazu tisíce možnotsí, ako sa to môže pokaziť a prestaneme vôbec konať, či snívať. Naozaj to chceš všetko nechať tak a vždáš sa svojho sna?

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.