Ako nebyť presne ako tvoji rodičia | #NM177
09:10

Ako nebyť presne ako tvoji rodičia | #NM177

01.12.2019
Či chceš, či nechceš, stále budeš kopírovať správanie svojich rodičov. Aj pozitívne, aj negatívne. Jediná cesta ako to zmeniť je uvedomiť si, že to robíš. Inak to budeš stále podvedome robiť do nekonečna... Aj keď sa ti to nepáči.

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.