Vždy máš na výber | Nastavenie mysle #41
08:42

Vždy máš na výber | Nastavenie mysle #41

09.08.2018
Všetko v živote je len o voľbách. Vždy máš na výber čo budeš robiť, a potom konať. Lenže problém je v tom, že neskutočne veľa ľudí sa zasekne v tom, že si nevedia vybrať. Ale aj nevybrať si je voľba. Potom však nemáš právo sa sťažovať.

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.