Nezačni plánovať rok 2020 bez tohto | #NM186
07:32

Nezačni plánovať rok 2020 bez tohto | #NM186

02.01.2020
To kam si sa dostal v 2019 ti presne ukazuje kam sa dostatneš v 2020. Si spokojný, alebo chceš dosiahnuť viac? Prezradím ti ako začať plánovať rok 2020 naozaj správne, aby si dosiahol to čo chceš a nie len čakal na zázrak.

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.