Ako si správne stanoviť ciele na 2021 | #NM270
17:46

Ako si správne stanoviť ciele na 2021 | #NM270

31.12.2020
Téma cieľov na nový rok je tak prebullshitovaná, a tieto bullshity sú nám tlačené do hlavy už od času, keď sme boli deťmi. Ak si chceš stanoviť ciele, pokojne, ale ja hovorím o ich plnení. Aby si sa nemusel hanbiť pozrieť na svoje ciele z minulého roku (ako teraz na Silvestra)a priznať si, že si z nich žiaden nedosiahol. Ak chceš zdravší prístup k tomu, ako si stanovovať ciele, alebo chceš počuť o mojom osobnom prístupe a ako sa pozerám na ciele ja, vypočuj si tento podcast :)

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.