Nebuď sračka - Ako sa vyhnúť sklamaniu v živote | #NM245
13:40

Nebuď sračka - Ako sa vyhnúť sklamaniu v živote | #NM245

26.07.2020
Nevieš, ako vlastne pokračovať v tomto svete a snažiť sa o niečo, keď ti nikdy nič nevyjde? Aj keď sa odhodláš niečo dať do praxe - či práca, či chudnutie, či balenie žien - jednoducho ako máš zostať odhodlaný a zaviazaný svojmu sľubu, keď to aj tak nevyjde?

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.