Nebuď sračka - Ako sa zbaviť snahy byť perfektný | #NM243
15:57

Nebuď sračka - Ako sa zbaviť snahy byť perfektný | #NM243

19.07.2020
Koľko krát dnes si sa snažil byť perfektný? Len aby ťa ľudia nesúdili, lebo, čo by sa stalo keby si nebol perfektný? Len aby bolo všetko dosť dobré, len aby nikto nič nepovedal na teba zlé? Len aby si všetkým vyhovel? Len aby ťa všetci mali radi?

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.