Ako nebyť sračka aj v roku 2020 | #NM185
10:57

Ako nebyť sračka aj v roku 2020 | #NM185

29.12.2019
Tiež si ideš dávať predsavzatia na nový rok 2020? Aj keď tie minuloročné si vôbec nesplnil, a vysral si sa na nich už hneď na druhý týždeň? Zbytočne si ideš dávať plány aj na tento nový rok, pretože ich znova nesplníš. Jedine ak zmeníš svoje nastavenie mysle :)

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.